Praca

Firma dla pracowników

Staramy się, aby Pracownicy uczestniczyli w rozwoju firmy. Wdrożyliśmy Kodeks Etyczny, potwierdzeniem uczciwych reguł, które stosujemy są certyfikaty Fair Play. Nasi Pracownicy doceniają nie tylko zawsze terminowe wynagradzanie finansowe, ale także dodatkowe świadczenia i walory organizacji:

  • dobra atmosfera
  • fundusz socjalny
  • wczasy pod gruszą – raz w roku dodatkowo 1.000 złotych
  • własna siłownia
  • spływy kajakowe
  • paczki z upominkami na Święta dla wszystkich pociech
  • dbamy o rozwój zawodowy Pracowników
  • uczciwie wynagradzamy za pracę
  • brak umów śmieciowych

OSTRZEŻENIE PRZED FAŁSZYWYMI OFERTAMI PRACY

Szanowni Państwo docierają do nas niepokojące sygnały o próbach oszustwa skierowanych do osób zainteresowanych podjęciem pracy /współpracy z naszą firmą tj. W.Z. EUROCOPERT Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku. Oszuści podszywający się pod W.Z. EUROCOPERT Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku oferują szybką i dobrze płatną pracę polegającą na pakowaniu ulotek. Próbują wyłudzić dane osobowe, PESEL czy skan dowodu osobistego, ale również pieniądze pod pretekstem opłaty za wysłanie maszyny ułatwiającej pakowanie ulotek. To zwykłe oszustwo!

Informacji dotyczących aktualnych ofert pracy i rekrutacji udziela nasz Dział Kadr:
tel. 943724811 wew. 18
e-mail: rekrutacja@wzeurocopert.pl

Warto wiedzieć, że informacje, o które pracodawca może prosić kandydata na etapie rekrutacji, jasno określa art. 221 Kodeksu pracy i są to: imię i nazwisko, data urodzenia, wykształcenie i kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia zawodowego. Przed podpisaniem umowy nikt nie ma prawa pobierać od nas numeru PESEL ani tym
bardziej skanów dokumentów: dowodu osobistego czy prawa jazdy.

Oferty pracy

Praca

MECHANIK USTAWIACZ

Opis stanowiska: Oczekiwania: Oferujemy: WAŻNE: W aplikacjach proszę umieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez WZ EUROCOPERT SP. Z O.O.” Podania o pracę wraz z CV proszę przesyłać na mail: rekrutacja@wzeurocopert.pl, bądź składać osobiście w Dziale Kadr w siedzibie spółki.