Koperty kolorowe

Są  to wyjątkowe koperty, przez swoją kolorystykę przyciągające uwagę i wywołujące zainteresowanie odbiorców. Produkt ten jest wyjątkowo pomocny w realizacji założonych celów marketingowych.

Istnieją dwa rodzaje kopert kolorowych różniące się technologią uzyskania kolorów, jakością, jak również ceną. Kolorowe koperty możemy uzyskać na dwa sposoby: przez nadruk na całej powierzchni białej koperty tzw. APLA oraz przez wyprodukowanie kopert z papieru barwionego w masie.

 To drugie wykonanie, gwarantuje uzyskanie kopert typu PREMIUM o wspaniałych, trwałych kolorach i prestiżowym wyglądzie gwarantującym pozytywny odbiór otrzymanej przesyłki. Jeżeli chcą Państwo wywołać duże wrażenie na osobie otrzymującej korespondencję, jest to koperta idealnie do tego stworzona. Koperty z papieru barwionego w masie wykonujemy między innymi w formatach: C-6, DL i C-5, w przypadku zapotrzebowania na inne formaty prosimy o kontakt. Standardowo do produkcji jest wykorzystywany papier o gramaturze 80 g/m2, jednakże istnieje możliwość zamówienia papieru o gramaturze 120g/m2 aż do 160 g/m2. W zależności od wielkości produkcji koperty mogą być wykonane z papieru w arkuszach - dla mniejszych ilości - lub papieru z roli.

Kolory dostępne w ciągłej sprzedaży

Kolory mogą odbiegać od fizycznego wyglądu papieru ze względu na niedoskonałości obróbki cyfrowej i kalibracji urządzeń wyświetlających stronę internetową.

Kolory dostępne na zamówienie.

Minimalna wielkość zamówienia do ustalenia z działem sprzedaży.